Torwegge

Компанія Фрегат вже багато років є офіційним та ексклюзивним дилером компанії Torwegge GmbH (Германия)   Скачать каталог Torwegge
 
 Torwegge дилер Фрегат
 
Завод Torwegge в Германии

Torwegge - зі штаб-квартирою в Білефельді, в якій працюють понад 100 відданих службовців, є солідною компанією в міжнародній інженерній та автомобільній промисловості. У 2000 році було зведено нову будівлю з 4000 квадратними метрами під великий склад та офіс площею 700 кв.м.. Через сім років новий ще більший виробничий цех з офісним крилом був побудований з постійним розширенням потреб виробництва конвеєрних систем. Сьогодні загальна площа 7300qm доступні для виробництва, складування та розподілу всіх груп товарів, що поставляються групою Torwegge. 80% всіх пропонованих товарів, у тому числі колеса та ролики для візків, компанія Torwegge може доставити протягом 24 годин.

 

Карта представительств Torwegge

TORWEGGE є одним з найважливіших постачальників на території Німеччини, і більш ніж у 20 різних країнах по всьому світу:

США, Австрія, Бельгія, Швейцарія, Чеська Республіка, Данія, Іспанія, Франція, Англія, Угорщина, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Індія, Словаччина, Швеція, Росія та Україна.

Нашим клієнтам ми пропонуємо співпрацю з низкою надійних партнерів нашої сервісної мережі та забезпечуємо великий виробничо-збутовий потенціал.

 

Якість створює довіру

Качество колес от Torwegge

Ми знаємо, як важливо наша якість для вас.

Тому ми вирішили інвестувати у розширення нашого контролю якості та надавати всі продукти на випробування. Наші інноваційні ідеї проходять контроль від стадії розробки до серійного виробництва. Це виливається в результати тестів, які показують найвищу якість, що заслуговує на вашу довіру.

Наша лабораторія оснащена різним обладнанням для тестування та випробувань, досліджень та розробок, а також для перевірки безперервної якості.

Ми здійснюємо велику різноманітність тестів відповідно до вимог замовника, стандартів DIN (наприклад, EN 12527-12533) або тесту граничного навантаження. У нас також є різні варіанти випробувань на устаткуванні для тестування гальмівних та фіксуючих систем, а також статичної міцності. Тестується поворотний механізм, опір коченню, електропровідність, радіальне та осьове биття наших продуктів. Наш динамічний стенд може здійснювати безперервний тест на швидкості до 25 км/год та навантаження до 5000 кг до повного руйнування об'єкта, в результаті чого ми 100% знаємо як і де можна використовувати таку продукцію. Звичайно, ми оснащені передовою вимірювальною апаратурою та спеціалізованим програмним забезпеченням і, таким чином, здатні вимірювати діючі зусилля у трьох вимірах (X, Y та Z.).

Кожна серія коліс, кронштейнів, або роликів піддаються описаним тестам, і тільки після цього отримані дані про навантаження потрапляють у каталог, а продукція - до покупців.