RoCarr

Компанія «Фрегат» є офіційним та ексклюзивним дилером компанії OMO-ROCARR (Италия)   Скачать каталог ROCARR
 
 RoCarr Италия колеса для тележек

ПОРТРЕТ КОМПАНІЇ

Компанія Officine Meccaniche Omegnesi була заснована 1953 року в м. Оменья (Італія). Заснована як простий цех з виробництва прес-форм, а тепер її можна вважати одним із найсильніших виробників коліс та роликів у Європі. З самого початку ОМО-ROCARR завжди працює з висококласним і компетентним персоналом, за допомогою якого компанія і досягла своїх позицій на ринку. Фактично, ми вважаємо, що компанія складається насамперед із колективу. Кожен із нас має внести свій вклад у зростання компанії, використовуючи свій досвід. Щодня ми намагаємось дати можливість кожному показати свої навички у всіх бізнес-процесах. Федеріко Форні, генеральний директор, власник.

КЛІЄНТИ ЯК ПАРТНЕРИ

Задоволення вимог замовника є головною метою усієї діяльності ОМО-ROCARR. Зі своїми клієнтами ОМО-ROCARR намагається створити взаємовигідні відносини: створення атмосфери довіри та гармонії, по суті, допомагає побудувати стабільні та дуже тривалі комерційні відносини.

"ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ"

ОМО-ROCARR досягає високого рівня задоволення клієнтів за допомогою інноваційних та якісних продуктів. Кожен крок необхідний перетворення сировини на готову продукцію безпосередньо відбувається на заводі, розташованому м. Оменья (Італія). Тільки в цьому випадку компанія може гарантувати високу якість продукції, яка відповідає запитам клієнтів. ОМО-ROCARR також має технічний відділ, який пропонує будь-якому потенційному клієнту продукт, що відповідає його потребам. Кожен елемент виготовляється з великою турботою. Доступно післяпродажне обслуговування та фахівці готові надавати безперервну сервісну допомогу. ОМО-ROCARR: сервіс та якість "Зроблено в Італії".

ОМО-ROCARR: БІЛЬШ 20000 ВИДІВ КОЛІС

Навіть якщо колесо зазвичай вважається дуже простим і традиційним продуктом, OMO-ROCARR вдалося охопити кожен аспект цієї продукції, виробляючи широкий спектр коліс. 10 різних ліній коліс та роликів, загалом 20 000 найменувань, характеризує діапазон бренду ОМО-ROCARR.