Силіконові ущільнення

 

Производство силиконовых уплотнений Фрегат

 

Силиконовый профиль и уплотнитель

Застосування силіконових ущільнювачів

Вироби з цього матеріалу популярні за рахунок відмінних технічних характеристик і властивостей. Область застосування досить обширна. Силіконові ущільнювачі використовуються в таких різнопланових областях, як медицина, пристрої комунікацій, електротехніка і багато іншого. Ці вироби застосовуються:

  • в якості підкладки під Термоножі в пакувальному обладнанні;
  • для ущільнення морозильників;
  • в хлібопекарських печах, коптильних шафах;
  • для ізоляції монтажних проводів електроустаткування;
  • як ущільнювач дверей, вікон і ілюмінаторів в машинному виробництві.

Вироби з термостійкого сучасного матеріалу мають високу міцність і не схильні до деформації. Пристосування мають тривалий термін служби без зміни первинних властивостей. Ми пропонуємо силіконові пластини, ущільнювачі і профілі з гарантією якості і надаємо сертифікат на будь-яку продукцію.

Особливості ущільнювачів від ТМ «Фрегат»

У нас можна придбати недорого вироби будь-якої потрібної форми, а також замовити виготовлення нестандартних елементів. Довідник профілів представлений на сайті. Наш продукт застосовується у виробництві різного обладнання харчової промисловості, так як він екологічно безпечний. У медицині силіконовий профіль ущільнювача використовується при стерилізації інструментів та іншого, а також для виготовлення пробок.

Силіконові гумові пластини та інші вироби не втрачають своїх властивостей при крайніх температурах від -50 до +250 ° C, повністю виконуючи своє призначення. Ці елементи можуть бути пористими або монолітними і відмінно підходять для ущільнення нерухомих з'єднань. Термостійкі пластини з силікону застосовуються і як настил або діелектрик.

Наші переваги

Компанія «Фрегат» веде свою справу з 1993 року. З кожним роком ми розширюємося, збільшуючи виробництво і освоюючи нові сфери діяльності. Багато що ми створюємо самі, в тому числі: пластини з силікону та інші вироби з харчової гуми, але в той же час є дилером найбільших європейських постачальників профільного обладнання. Перший в Україні каталог промислових роликів і коліс був випущений саме нашою компанією. Ми гарантуємо якість будь-якого продукту і забезпечуємо високий рівень обслуговування. Нас відрізняє можливість модифікацій будь-якого представленого на сайті продукту, який ми виробляємо самі.

Доставка і оплата

Замовлення ущільнювального профілю, каучукових пластин відправляється клієнтові негайно. Забрати товари ви можете в пункті самовивозу в Києві або з нашого складу в Дніпрі. Доставку замовлень на суму понад 2 000 грн. до складу компанії-перевізника у вашому місті ми оплатимо самі. Для зручності наших клієнтів встановлено кілька способів оплати. Всі виниклі питання ви можете задати менеджерам компанії за вказаними на сторінці телефонами.

Пропонуємо Вашій увазі можливість виготовлення пластин, ущільнень і профілів будь-якої складності з силіконових гумових сумішей.

  • Термін виконання - від 3 до 10 днів.
  • Вартість ущільнюючого профілю - 150-320 грн / м.п. (В залежності від конфігурації).
  • При необхідності надається сертифікат, що підтверджує термостійкість (230-250 С) і можливість прямого контакту з харчовими продуктами.

Виробництво силіконових ущільнень Фрегат

Силіконовий профіль і ущільнювач