Новини

 • Режим роботи

  28 листопада 2022
  Компанія працює в особливому режимі, всі відвантаження та обробки замовлень відбуваються під час періодів наявності електропостачання в офісі та на складах. Залишайте замовлення через сайт та едектронну пошту, ми обов'язково все обробимо.
 • Звернення

  11 березня 2022
  Друзі та партнери,
  Шановні партнери, наша компанія поновила роботу. Приймаємо замовлення та відвантажуємо по можливості.
 • Як вибрати садову тачку, для яких робіт її використовувати

  10 березня 2022
  При перевезенні сміття, добрив, землі, інших предметів, що використовуються в саду та городі, потрібна спеціальна тачка. Цей зручний аксесуар дозволить працювати на ділянці швидше та легше, зніме навантаження з рук та плечей
 • Як підібрати колісні опори для візка

  10 березня 2022
  Колісна опора є роликом або колесом з вилковим кріпленням у вигляді кронштейна. Вони випускаються з болтом чи отвором під нього, з платформою. Для останніх використовуються 2-4 поворотні або неповоротні кріплення, які вставляються в спеціальні отвори. 
 • Особливості експлуатації візків для газових балонів

  9 березня 2022
  У побутовому та сільському господарстві, промисловості, будівництві, на виробництві затребуваний візок для газового балона. Цей виріб спеціально розроблений під перевезення ємностей циліндричної форми. 
 • Типи колісних опор і їх відмінності. Специфіка пересувного обладнання

  19 лютого 2022

  Щоб колісні опори на візках довго служили, потрібно дотримуватися правил їх експлуатації. Якщо використовуються промислові колеса, необхідно, щоб і покриття відповідало їх особливостями. В іншому випадку і покриття, і колеса швидко приходять в непридатність. Необхідно взяти до уваги і функціональні особливості самого візка. 

 • Вибір коліс для гідравлічних візків. Види використовуваних колісних опор

  10 лютого 2022
  Гідравлічні візки (рохля) - це обладнання для переміщення вантажів, яке є ключовим для побудови логістики складів, торгових комплексів, транспортних компаній і перевантажувальних терміналів. Головні переваги «рохля» - велика вантажопідйомність, хороша маневреність і просте управління - безпосередньо залежать від якості і технічних характеристик встановлених на візках коліс і роликів.
 • Колеса для пекарського обладнання. Різновиди візків для пекарні

  1 лютого 2022
  Для правильної організації роботи підприємства, що випускає хліб і супутню продукцію, потрібна інформація не тільки про те, якими печами і технічними засобами варто обладнати цех для випічки, а також про те, які бувають візки для пекарень і які колісні системи повинні бути на них встановлені.
 • Візок вантажний двоколісний і основні сфери застосування

  30 січня 2022
  Візок вантажний платформний двоколісний відноситься до різновидів складського обладнання. Він призначений для переміщення різних типів штучних малогабаритних вантажів, які можна складати один на одного (ящиків, палет та ін.), на невеликі відстані. Зазвичай його використовують на складах, в магазинах і супермаркетах, в цехах, на виробничих об'єктах, на будівництвах тощо.
 • Вибираємо колеса для візків: види і особливості різних конструкцій

  24 січня 2022
  Колеса для візка - це один з найважливіших елементів всієї конструкції, який, власне, визначає функціональність транспортного пристосування. Від їх якості і виду безпосередньо залежать такі характеристики, як комфорт їзди, рівень шуму і стійкість до зношування. Тому при покупці варто уважно вивчити асортимент моделей, розібратися в їх основні властивості.
 • Візок вантажний платформний і основні сфери застосування

  21 січня 2022
  Візок вантажний платформний — це спеціалізоване обладнання, яке застосовується для перевезення різних типів вантажів по складу, магазину, виробничому об'єкту, цеху тощо. Дані конструкції дозволяють полегшити процес транспортування, знизити навантаження на працівників, підвищити їх ефективність і захистити продукцію від пошкоджень. Розглянемо, які різновиди візків бувають і як правильно підібрати його під свої потреби.
 • Штабелер ручний гідравлічний для складу, магазину та цеху

  17 січня 2022
  Штабелерами називають спеціальну складську техніку, призначену для переміщення та підйому вантажів на висоту (як правило, не більше трьох метрів). Сьогодні такі засоби механізації представлені в широкій різноманітності модифікацій
 • Візок гідравлічний: основні сфери застосування

  12 січня 2022
  Візок (вона ж рокла або рохля) являє собою спеціальне транспортне пристосування для перевезення вантажів у складських умовах. У якості платформи використовуються вила, якими потрібно підчепити піддон.
 • Техніка безпеки при використанні платформних візків

  9 січня 2022
  Платформенний візок входить до переліку найбільш затребуваних засобів механізації для складів та магазинів, а також багатьох виробничих цехів, забезпечуючи комфортне переміщення різних вантажів (як готової продукції, так і комплектуючих) у межах невеликих територій
 • З Новим 2022 Роком та Різдвом!

  29 грудня 2021

  Шановні партнери,

  Від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом!

 • Поради щодо ремонту гідравлічного візка (рокли)

  28 грудня 2021
  Гідравлічна рокла призначена для переміщення важких вантажів. Обладнання оснащується ручним приводом. Більшою мірою візок використовується на складах для вантажно-розвантажувальних робіт та переміщення товарів. 
 • Як правильно вибрати візок для піддонів? Види гідравлічних візків

  15 грудня 2021
  Вилковий візок для піддонів гідравлічного типу (рохля або рокла) є важливим засобом механізації для багатьох складів, а також торговельних та деяких інших підприємств, що займаються обробкою вантажів
 • 5 відмінностей штабелера (stacker) від річтрака (reach truck)

  25 листопада 2021
  Вилковий навантажувач – це найпопулярніший тип складського обладнання. З його допомогою виконується 2/3 всіх вантажно-розвантажувальних робіт. У цю категорію складського обладнання входять два варіанти спецтехніки: штабелери та річтраки. 
 • Що таке ручний гідравлічний візок (рокла) з вагами та що враховувати в процесі вибору обладнання

  16 листопада 2021
  Ручний гідравлічний візок із вагами – складське обладнання, яке характеризується широкою функціональністю. Наявність такої техніки дозволяє водночас виконувати кілька завдань, що дуже важливо на будь-якому підприємстві. 
 • Як зберегти безкамерну шину

  8 листопада 2021
  Однією з найпоширеніших причин руйнування та виходу з експлуатації цих шин є втрата тиску повітря всередині шини. Це звичайно насамперед проколи, розрізи самої поверхні шин, що працюють у кар'єрах із твердими породами.
 • Колеса для візків, який матеріал краще вибрати?

  30 жовтня 2021
  Колеса – один із головних елементів ходової частини складської техніки. Від правильного вибору залежить довговічність і надійність роботи обладнання. Тому до питання треба підійти відповідально. 
 • Як вибрати колісні опори для ручних вантажних візків

  23 жовтня 2021
  Колесо — основний елемент вантажного візка, який забезпечує переміщення обладнання по складу, цеху або будівельному майданчику. Тому якість його виготовлення має бути бездоганною. 
 • Купівля візка для піддонів: питання, які допоможуть вам

  16 жовтня 2021

  Візок для піддонів — зручний інструмент, покликаний полегшити робочий процес і тим самим збільшити продуктивність бізнесу. Виробники випускають різноманітні конструкції, які відрізняються функціональними характеристиками, розмірами та додатковими можливостями.

 • Штабелер, конструкція і переваги застосування

  9 жовтня 2021
  Для прискорення проведення різних операцій з вантажами на складі використовується спеціалізована техніка, яка полегшує і спрощує працю персоналу. Кращий вибір — штабелер
 • Промислові колеса для складської техніки

  29 вересня 2021
  Промислове колесо — невід'ємний елемент складської спецтехніки. Від його характеристик безпосередньо залежить функціональність транспортного засобу. Крім того, колеса визначають і інші параметри складської техніки, в числі яких зручність керування, зносостійкість і шум
 • Рокла – найпопулярніша і найпоширеніша модель складської техніки

  22 вересня 2021
  Рокла – це різновид складської техніки, яка призначена для переміщення різних вантажів, розміщених на палетах. Обладнання цього типу активно використовується в різних сферах: в цехах, логістичних центрах, гіпермаркетах і супермаркетах, на гуртових базах і будівельних майданчиках. 
 • Колеса для візків: параметри вибору

  15 вересня 2021
  Колесо для візка – найважливіший елемент усієї конструкції, що забезпечує можливість переміщення обладнання по території складу, цеху, автосервісу, виробничого або будівельного майданчика.
 • Візки платформні, конструкція і основні сфери застосування

  1 вересня 2021
  Платформний візок — популярна модель складської техніки, яка використовується для перевезення товарів та вантажів різного призначення. Її застосовують в цехах, супермаркетах, медичних установах, автосервісах і на будівельних майданчиках. 
 • Візок двоколісний для складу, магазину, виробництва. Огляд і характеристики

  21 серпня 2021
  Двоколісний візок – різновид складської техніки. Він призначений для переміщення різних типів штучних малогабаритних вантажів (ящиків, боксів, коробів, контейнерів), які можна складати один на одного, на невеликі відстані. 
 • Колеса для візків, які використовуються в промислових печах

  10 серпня 2021
  Складське обладнання і вантажопідйомна техніка, які експлуатуються в умовах підвищених температур (хлібопекарське і кондитерське виробництво, сушильні камери, промислові печі, сироварні, фабрики з виготовлення кераміки, фарфору, предметів зі скла, професійні кухні), повинні комплектуватися термостійкими колесами
 • Транспортні візки пластикові для зручного переміщення контейнерів і ящиків

  3 серпня 2021
  Транспортний візок являє собою різновид обладнання, яке використовується для переміщення різних вантажів (контейнерів, ящиків, інструментів) на невеликі відстані: територією супермаркету, складу, виробничого або промислового об'єкта
 • Двоколісний візок – зручна і практична техніка для складу

  27 липня 2021
  Для переміщення певних вантажів (мішків, бочок, бутлів з водою, газового обладнання, балонів з киснем і ацетиленом) усередині приміщень  використовується специфічний візок – двоколісна модель
 • Інструкція з вибору мобільного ножичного підіймального столу

  20 липня 2021

  Ножичний підіймальний мобільний стіл – це універсальна техніка, яка активно використовується в багатьох галузях. Її застосування забезпечує доступ до вантажу, який розташований на висоті, а також дає можливість підіймати та перевозити різноманітні предмети.

 • Як відремонтувати гідравлічний візок (роклу)

  10 липня 2021
  Візок — обладнання для складу, призначене для переміщення вантажів. Рокла оснащується ручним приводом, який дозволяє піднімати навіть важкі предмети. Як правило, обладнання піддається інтенсивній експлуатації. 
 • Що таке візок із вагами для піддонів?

  25 червня 2021
  Часто в складських приміщеннях виникає необхідність в одночасному виконанні відразу декількох завдань. Тому для співробітників цього підрозділу економія часу – це один з основних пріоритетів у роботі. Водночас зайва поспішність призводить до порушення правил безпеки.
 • Чим відрізняються штабелери від річтраків?

  18 червня 2021
  Штабелери (англ. Stacker) і річтраки (англ. Reach truck) – невіддільна спецтехніка для оптових баз, складських комплексів, логістичних центрів, виробничих цехів. За своїм набором функцій зазначені пристрої не поступаються навантажувачу, але зате вони легше та більш дешеві в експлуатації. 
 • Як правильно вибрати візок для піддонів

  27 травня 2021
  Для оптимізації робочого процесу в будь-якому логістичному комплексі, а також для спрощення вивантаження, навантаження, переміщення та транспортування різних товарів, підтримання порядку на складі використовується візок для піддонів
 • Колеса з гумовою шиною. Особливості вибору

  18 травня 2021
  Щоб складська техніка мала характеристики, які дозволяють комфортно та продуктивно застосовувати різне обладнання й інструмент для поставлених цілей, вона повинна бути оснащена якісними й зносостійкими колесами
 • Як правильно підібрати ролики для рокли

  5 травня 2021
  Якісне функціонування пересувної техніки забезпечує ефективність виробничих процесів у будь-якому торговому або складському приміщенні. В роботі гідравлічних візків основне навантаження чиниться саме на колеса, тому ролики для рокли фактично є витратним матеріалом.
 • Технічні характеристики та принцип роботи рокли, гідравлічного візка

  4 травня 2021
  Візок, або рокла, є окремим видом пересувної техніки, що використовується для транспортування вантажів, розміщених на піддонах. Це обладнання широко використовується на складах і в торгових приміщеннях, забезпечуючи максимальну ефективність при прийманні й відвантаженні різних товарів.
 • Вибираємо жаростійкі колеса

  3 травня 2021
  Вогнетривкі, або термостійкі, колеса для складських візків – окрема група роликів, яку можна зустріти на пересувній техніці у промислових холодильних системах, кондитерських цехах, сушильних установках і ротаційних печах. Такі вироби виготовляються за спеціальною технологією та призначені для інтенсивної експлуатації в жорстких екстремальних умовах. 
 • Особливості, переваги та рекомендації щодо вибору пневматичних коліс

  26 березня 2021
  Попит на пневматичні колеса з кожним роком зростає, популярність виправдана високими експлуатаційними якостями та помірною ціною, а також широкою сферою застосування. Вони не обтяжують конструкцію і забезпечують гарну маневреність. 
 • Вибираємо колеса для сміттєвого бака: від А до Я

  19 березня 2021
  Процес утилізації відходів і непотрібних речей неможливий без сміттєвих контейнерів. Використання цього прибирального обладнання передбачає його постійне переміщення, що із часом відбивається на стані коліс.
 • Як правильно підібрати термостійкий колесо

  12 березня 2021

  Для роботи у високотемпературних середовищах, складські тачки й візки оснащують вогнетривкими опорами. Термостійкі колеса є незамінними в хлібопекарській промисловості, сушильних камерах, кондитерських цехах, їх встановлюють на обладнання для печей та ін.

 • Візок ручний двоколісний і основні сфери застосування

  5 березня 2021
  Ручний двоколісний візок здатний виступати прекрасним помічником для переміщення не надто важких дрібногабаритних вантажів на невеликі відстані. У залежності від конструктивних особливостей, такі пристрої широко застосовуються в різних сферах людської діяльності. 
 • Візок складний двоколісний і основні сфери застосування

  3 березня 2021
  Завдяки простоті у використанні й універсальним експлуатаційним якостям, складаний двоколісний візок знайшов широке застосування у переміщенні різних вантажів. У залежності від габаритів й інших особливостей конструкції
 • Транспортні візки, особливості конструкції

  1 березня 2021
  Транспортний візок знайшов широке застосування в переміщенні будівельних матеріалів і збірних виробів, готової продукції та інших важких предметів на малі відстані. 
 • Транспортні візки пластикові для ящиків

  8 лютого 2021

  Транспортний візок для контейнерів з пластику призначений для транспортування обладнання, інструментів, товарів та інших вантажів на відносно невеликі відстані. Зазвичай їх використовують в магазинах, супермаркетах, на складах, виробничих і промислових об'єктах. Дане обладнання дозволяє зменшити трудовитрати, підвищити швидкість роботи персоналу, полегшити робочий процес і знизити навантаження на людей.

 • Платформні візки з бортами: сфера застосування та різноманітність моделей

  5 січня 2021
  Першим найпростішим обладнанням для перевезення вантажів у складах були звичайні тачки на колесах. Згодом їх видозмінили та вдосконалили. Таким чином, були створені більш практичні конструкції різних модифікацій. 
 • Гідравлічні візки: складська техніка для експлуатації в агресивному середовищі

  2 січня 2021
  Виробнича діяльність багатьох компаній часто пов'язана з впливом негативних зовнішніх чинників. У харчовій, хімічній, фармацевтичній та інших промисловостях застосовується спеціальне обладнання, наприклад, гідравлічний візок для роботи в агресивному середовищі. Пристрої виготовляються з нержавіючої сталі.
 • З Новим 2021 роком та Різдвом!

  28 грудня 2020
   Від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2021 роком та Різдвом!
 • Штабелер ручний гідравлічний - поєднання надійності і функціональності

  18 грудня 2020
  Штабелер ручний гідравлічний являє собою спеціальну техніку для роботи в складських комплексах. Основне призначення полягає в підйомі і переміщенні вантажів. Ці пристосування підходять для вирішення великого спектру завдань з навантаження і розвантаження, дозволяють економити час виконання даних операцій, роблять все процеси більш ефективними.
 • Візки двоколісні, основні види

  10 грудня 2020
  Візок двоколісний - це підвид торгово-складського устаткування для транспортування різних вантажів. Проста конструкція складається з металевої рами, двох коліс і підставки, на яку встановлюють тару або окремі предмети. Верхня частина основи переходить в рукоятку для керування транспортним пристосуванням під час перевезення.
 • Платформні візки - універсальне рішення для будь-яких вантажів

  15 листопада 2020
  Візки є складську техніку для транспортування вантажів. Її надійність в першу чергу обумовлена ​​простотою конструкції. Складається візок з металевої рами на 4 колесах, 2 з яких зазвичай керовані, настилу і ручки. Випускаються такі транспортні пристосування в декількох модифікаціях, що робить їх практичними і зручними для експлуатації в тих чи інших умовах.
 • Колеса для візків та їх основні види

  5 листопада 2020
  Для своєї нормальної роботи складська техніка вимагає оснащення колесами. Вони випускаються в широкому розмаїтті видів, відрізняються за призначенням, матеріалами та конструктивному виконанню. Щоб зрозуміти, як вибрати колеса для візка, розберемося у відмінностях і основні особливості різних моделей.
 • Колеса для візків: основні види та призначення

  25 жовтня 2020
  Колесо для візка - це обов'язковий конструктивний елемент, без якого експлуатація транспортного пристосування буде неможливою. Випускаються такі вироби в широкому модельному ряді і відрізняються в першу чергу по конструкционному виконання. Розберемося, які характеристики є основними.
 • Штабелери, призначення, види і особливості

  15 жовтня 2020
  Штабелер - це спеціалізований пристрій, яке застосовується для транспортування, підйому, зняття і установки різних типів вантажу. Зазвичай цей транспортний засіб використовується на території складу, але допускається його експлуатація на будмайданчику, в магазинах тощо. За допомогою даної техніки можна укладати палетованих вантажі в штабелі або встановлювати їх на стелажі в кілька ярусів, а також знімати їх і перевозити в заданий місце.
 • Гідравлічні візки, види і особливості

  12 жовтня 2020

  Візок гідравлічний являє собою механічне складське обладнання, яке призначене для транспортування палет і перевезення вантажів на невеликі відстані.

 • Транспортні візки пластикові

  12 жовтня 2020

  Візок пластикова призначена для переміщення ящиків і контейнерів по території складу або магазину, а також для збору і формування замовлення по створеним накладними.

 • Напівелектричний штабелер, конструкція і переваги застосування

  12 жовтня 2020
  Штабелер - це різновид складського обладнання, яка призначена для переміщення, підйому і спуску вантажів.
 • Колеса для тачок і візків, конструкція і особливості застосування

  12 жовтня 2020
  Промислові колеса є компонентом складського обладнання. Вони встановлюються на штабелери, візки, тачки та іншу техніку. Саме на них припадає основне навантаження в процесі транспортування вантажів, тому вони повинні бути міцними і стійкими до механічного впливу.
 • Візки двоколісні, основні види, особливості конструкції

  12 жовтня 2020
  Візок двоколісний є різновидом торгово-складського обладнання, яке застосовується для транспортування вантажів масою до 100-200 кг на невеликі відстані.
 • Штабелери: переваги та особливості

  12 жовтня 2020
  Штабелер є складське устаткування, яке застосовується для підйому, складування і транспортування цілісних вантажів.
 • Візки платформні - універсальне рішення для будь-яких вантажів

  12 жовтня 2020
  Платформна візок - це універсальне складське устаткування, яке застосовується для транспортування вантажів. Його використовують в цехах, на підприємствах, в магазинах, торгових і промислових складах.
 • Візки складна і основні сфери застосування

  10 жовтня 2020
  На будь-якому складі платформна візок є необхідністю. Ці пристрої застосовуються і в магазинах, виробничих приміщеннях, медичних установах, тобто всюди, де потрібно перевезти об'ємний вантаж. Для переміщення застосовується рукоятка, зроблена з порожнистої труби, посилена поперечними вставками. 
 • Апаратні колеса: основні серії і їх особливості

  24 лютого 2020
  Апаратні колеса широко затребувані у виробництві. Ними оснащують меблі, візки, торгове і виставкове обладнання. Виготовлені вони із залізного підстави (сталь) і прогумованого ролика.
 • Риштування: особливості конструкції і вибір коліс для оснащення

  24 лютого 2020

  Виконання будівельних робіт, монтажних операцій на висоті неможливо без спеціального устаткування - лісів. Вони являють собою збірну конструкцію, що складається з різних елементів: дерев'яних і металевих. Додатково ці споруди часто комплектуються колесами, які полегшують їх переміщення по об'єкту.

 • Технології виробництва ущільнювачів

  28 січня 2020

  Не можна недооцінювати роль ущільнювачів в повсякденному житті і промисловості. Їх використовують при проведенні комунікацій, виробництві хлібопекарського обладнання, морозильних камер, в бізнесі з продажу вікон та дверей. В інтернеті є маса інформації про застосування, але практично немає даних про технології виготовлення згаданих деталей. Виправимо ситуацію.

 • Чим хороші колеса з контактним шаром з гуми? опис різновидів

  28 січня 2020
  Призначений для користувача комфорт під час експлуатації візків залежить від коліс. Вони повинні бути надійними, стійкими до зносу і універсальними, тобто, нормально їздити по будь-якого підлогового покриття. Оптимальний варіант, якому притаманні згадані особливості - це колеса і ролики з гумовим контактним шаром. При їх виробництві наша компанія використовує сировину чорного і синього кольорів.
 • Критерії вибору та сфера застосування колісних опор для сміттєвих контейнерів ТПВ

  28 січня 2020

  Одним з головних конструктивних елементів будь-якого сміттєвого контейнера є колеса, які забезпечують його маневреність і зручність експлуатації. Як правило, бак комплектується чотирма поворотними опорами. Щоб підвищити стійкість і поліпшити нерухомість конструкції на похилих поверхнях, колеса для сміттєвих контейнерів ТПВ оснащуються гальмівними механізмами. Такі опори виконують свої функції в складних умовах і піддаються високим статичних навантажень, тому до їх якості завжди пред'являються особливі вимоги.

 • Як правильно підібрати колісну опору і розрахувати її вантажопідйомність

  5 грудня 2019

  Мобільність і маневреність пересувних предметів меблів, а також торгового, кулінарного та медичного обладнання залежить від властивостей коліс і роликів, які застосовуються для його переміщення.

 • На що потрібно звертати увагу при виборі коліс для ковроліну

  5 грудня 2019

  Ковролін - один з найпоширеніших видів підлогового покриття. Універсальність і практичність цього декоративного елемента дозволяє використовувати його не тільки в житлових приміщеннях.

 • Для чого потрібні термостійкі колеса і переваги їх використання

  5 грудня 2019
  У харчовій, хімічній та інших галузях промисловості, де основні виробничі процеси виконуються із застосуванням високих температур
 • Колеса для пекарського обладнання - важлива складова ефективної роботи підприємства

  5 грудня 2019
  Технологія випічки хлібобулочних виробів в пекарнях, на хлібозаводах або кондитерських вимагає застосування десятків найменувань спеціального обладнання.
 • Особливості апаратних коліс з ПВХ, які варто врахувати при виборі обладнання

  5 грудня 2019
  Апаратні колеса і ролики призначені для мобільних конструкцій, які використовуються всередині приміщення.
 • Що таке рифлена гума і в чому полягають переваги її використання

  5 грудня 2019
  Для пересування складського та інших видів мобільного обладнання по твердій поверхні з невеликими перешкодами найкраще підходять колеса на литий рифленою гумі.
 • Як вибір коліс для гідравлічних візків впливає на ефективність роботи вантажного обладнання.

  5 грудня 2019
  Гідравлічні візки (рохля) - це обладнання для переміщення вантажів, яке є ключовим для побудови логістики складів і торгових комплексів
 • Які конвеєрні ролики краще вибрати для стабільної роботи транспортера

  5 грудня 2019
  Конвеєрні лінії використовуються на підприємствах харчової та легкої промисловості, а також на заводах і фабриках, що випускають електронні товари, побутову техніку, ліки і автомобілі.
 • Різні види підшипників кочення і їх значення для сучасної промисловості

  5 грудня 2019
  Підшипники різних видів широко використовуються у всіх галузях промислового виробництва. Зараз складно знайти механізм, який застосовується в комерційних цілях або в домашньому господарстві.
 • Чому для медичного обладнання потрібно використовувати спеціальні колеса

  5 грудня 2019
  Лабораторні стелажі, каталки і крісла для перевезення пацієнтів, ліжка для амбулаторного лікування, санітарні візка, інфузійні штативи та інші конструкції наводяться в рух за допомогою колісних опор, спеціально призначених для медичних установ.
 • Робимо садову тачку своїми руками: варіанти функціональних і декоративних моделей

  9 серпня 2019
  У господарстві власника приватного будинку, дачі, котеджу повинна бути «незамінна помічниця», яка дозволить без особливих зусиль переміщати по ділянці землю, будматеріали, інше. Без тачки неможливо обійтися тим, хто захоплюється висадкою рослин та доглядом за ними.
 • Правильне оснащення колісних візків: що потрібно знати

  8 серпня 2019
  Візки активно використовуються в різних господарських сферах - від побутової до промислової. Незамінні вони в торгівлі, на складах, в ремонтній, будівельної, аграрної та комунальній галузях. Практика показала, що для кожного напрямку потрібно свій тип візки.
 • Типи колісних опор і їх відмінності

  4 серпня 2019
  Візки - це незамінний атрибут господарських служб. Їх зазвичай в буденній суєті не помічають, але без таких пристосувань переміщення вантажу перетворилося б у велику проблему. З цієї причини стан їх вузлів необхідно ретельно контролювати.
 • Вибираємо довговічну господарську візок на коліщатках

  3 серпня 2019
  Багато українських жінок щодня виконують нелегку роботу, яка забирає сили, час і здоров'я. Чого вартий похід по продуктових магазинах! Доводиться тягнути важкі пакети до зупинки або паркування.
 • Вибір візків для складу. Особливості та різновиди

  3 серпня 2019
  Продуктивність торгових, логістичних, ремонтних і інших компаній, пов'язаних з матеріальними цінностями, залежить від того, наскільки ефективно працює склад. Дуже важливо його оснащення спеціальним обладнанням та устаткуванням.
 • Сфери застосування профілів та інших продуктів з силікону

  5 червня 2019
  Силікон - затребуваний матеріал, який використовують для виготовлення різних виробів, які застосовуються в будівництві, кулінарії і т. Д.
 • Особливості та рекомендації щодо вибору садової тачки

  3 червня 2019
  Садова візок - потрібна річ в господарстві. З її допомогою можна швидко прибрати сміття з ділянки, перевезти інвентар тощо. Тачка дозволяє без праці перемістити вантаж з точки А в пункт Б. Однак не всі конструкції надійні, зносостійкі і довговічні.
 • Все, що потрібно знати перед покупкою гідравлічного візка

  28 травня 2019
  Гідравлічні візки - це вантажопідйомне обладнання, що використовується для переміщення і складування продукції в виробничих приміщеннях. Від аналогів вони відрізняються конструкцією і функціями.
 • «Королева кухні», або ротаційна піч як універсальне обладнання для будь-якої пекарні

  25 травня 2019
  Запах свіжої випічки просто божественний. Його асоціюють з бабусиним хлібом з печі, але більшості цей аромат знаком з супермаркетів, пекарень або кондитерських.
 • Будівельна вишка-туру: чим хороша і як вибрати відповідну

  21 травня 2019
  Проведення висотних робіт завжди несе за собою небезпеку. До всіх допоміжних пристроїв і конструкцій встановлюються підвищені вимоги якості, міцності і надійності.
 • У 2019 разом з Фрегатом!

  27 грудня 2018
 • Тестовая новость

  27 грудня 2018
   
 • Компанія "Фрегат" взяла участь у виставці IFFIP

  19 червня 2018
   
 • Компанії "Фрегат" - 25 років!

  18 червня 2018
   
 • З Новим 2018 Роком!

  29 грудня 2017
   
 • Акція на апаратні ролики 50мм серії 60!

  31 серпня 2017
   
 • Надійшли на склад здвоєні кронштейни для великих навантажень

  16 серпня 2017
  Для особливо важких умов експлуатації
 • Акція на колеса з пінополіуретану 83 серії!

  7 серпня 2017
   
 • Ущільнювачі, набивки й вентильная продукція для шин

  3 лютого 2017
  Ущільнювачі, набивки й вентильная продукція для шин
 • З Новим 2017 роком!

  27 грудня 2016
   
 • Роликові конвеєри та елементи

  13 грудня 2016
  Рольганги, Роликові конвеєра, Запчастини для конвеєра, Ролики для конвеєра, Роликові направляючі, Смугові ролики, Роликові шини, Кулькові опори, всеспрямовані ролики, Щітки і ролики для обробки скла
 • Полиамид-полиуретан 150 мм в серии 42

  17 лютого 2016

  Шановні партнери, у серії 42 оновлення асортименту: додався діаметр 150 мм.

 • Колеса і ролики ТМ Фрегат для гідравлічних візків

  12 лютого 2016
   
 • Новинка: чавун-поліуретан ТМ Фрегат!

  23 березня 2015
  Новий продукт ТМ Фрегат, колесо діамтером 200 мм, диск - чавун, поверхня кочення - поліуретан, навантаженням 1000 кг на колесо.
 • Акция на ролики аппаратные 50-75 мм

  10 грудня 2014
  Повідомляємо Вас про тимчасове зниження цін на деякі позиції коліс і роликів, поспішайте придбати! Акція буде діяти протягом обмеженого часу.
 • Акционная распродажа, завершена.

  12 листопада 2014
  Повідомляємо Вам про тимчасове зниження цін на деякі позиції коліс і роликів, поспішайте придбати !!! Акція буде діяти протягом обмеженого часу.
 • оновлення сайту

  14 травня 2014
   
 • Новинка в асортименті ТМ Фрегат СЕРіЯ 33 - колеса з поліаміду укріпленого скловолокном.

  2 вересня 2013