Колеса і ролики з контактним шаром з поліуретану

Ми подбали про широкий асортимент коліс з поліуретану, тому будь-яке завдання з переміщення важких вантажів буде вирішена з найбільш оптимальними витратами.

Синій поліуретан / поліамід (профі серія)

-20°C   —   +80°C
150   —   700кг
Ціна від 283.46 грн
Колесо з відлитого під тиском синього поліуретанового контактного шару і посиленого центру колеса.
Центр колеса виконано з поліаміду-6 білого кольору, що утворює за допомогою хімічного, силового і геометричного замикання нероз'ємне з'єднання з контактним шаром. Поліуретановий контактний шар вирізняється як високою вантажопідйомністю, так і хорошою еластичністю, зносостійкістю і низьким опором коченню.

Синій поліуретан / поліамід (комфорт серія)

-20°C   —   +80°C
100   —   300кг
Ціна від 216.30 грн
Колеса з відлитого під тиском синього поліуретанового шару і поліаміду з кульковим підшипником.
Центр колеса виконано з поліаміду-6 білого кольору, що утворює за допомогою хімічного, силового і геометричного замикання нероз'ємне з'єднання з контактним шаром. Абсолютно безшумні. Поліуретановий контактний шар вирізняється як високою вантажопідйомністю, так і хорошою еластичністю, зносостійкістю і низьким опором коченню.

Червоний поліуретан / поліамід (економ серія)

-15°C   —   +80°C
150   —   550кг
Ціна від 0.00 грн
Колеса з червоним поліуретановим контактним шаром.
Центр колеса виконано з поліаміду-6 білого кольору, утворює за допомогою хімічного, силового і геометричного замикання нероз'ємне з'єднання з контактним шаром. Поліуретановий контактний шар вирізняється як високою вантажопідйомністю, так і хорошою еластичністю, може бути оснащений підшипником ковзання, роликових, або кульковим.

Литний поліуретан / поліамід (профі серія)

-20°C   —   +80°C
150   —   850кг
Ціна від 373.49 грн
Поліуретанові колеса нового покоління.
Колесо складається з литого м'якого поліуретанового контактного шару жовтого кольору, і посиленого центру колеса, виконаного з масиву поліаміду, що утворює за допомогою хімічного, силового і геометричного замикання нераз'ѐмное з'єднання з контактним шаром. Поліуретановий контактний шар має як високу грузопод'ѐмность, так і хорошою еластичність, зносостійкість і низький опор коченню.

Жовтий поліуретан / поліамід

-15°C   —   +80°C
300   —   1000кг
Ціна від 487.68 грн
Колесо з відлитого під тиском жовтого поліуретанового контактного шару і посиленого центру колеса з ребрами жорсткості.
Центр колеса виконано з поліаміду-6 чорного кольору, що утворює за допомогою хімічного, силового і геометричного замикання нероз'ємне з'єднання з контактним шаром. Поліуретановий контактний шар вирізняється як високою вантажопідйомністю, так і хорошою еластичністю, зносостійкістю і низьким опором коченню.

Поліуретан / алюміній

-20°C   —   +80°C
150   —   1000кг
Ціна від 0.00 грн
Колесо складається з відлитого під тиском темно-жовтого поліуретанового контактного шару і посиленого центру колеса.
Центр колеса виконано зі сплаву алюмінію, що утворює за допомогою хімічного, силового і геометричного замикання нероз'ємне з'єднання з контактним шаром. Поліуретановий контактний шар вирізняється як високою вантажопідйомністю, так і хорошою еластичністю, зносостійкістю і низьким опором коченню.

Поліуретан / чавун

-20°C   —   +80°C
250   —   4500кг
Ціна від 861.64 грн
Колесо складається з відлитого під тиском оранжевого поліуретанового контактного шару і посиленого центру колеса.
Центр колеса виконано з чавуну утворює за допомогою хімічного, силового і геометричного замикання нероз'ємне з'єднання з контактним шаром. Поліуретановий контактний шар вирізняється як високою вантажопідйомністю, так і хорошою еластичністю, зносостійкістю і низьким опором коченню.