Наша історія

 
Лого Фрегат 1993 год (лого компании Фрегат 1993 г.)
 

Компанія «Фрегат» заснована в 1993 році в місті Дніпропетровську - промисловому серці центру України. Завдяки профільної наукової діяльності засновника і керівника компанії Смілянського Володимира Михайловича - основна діяльність компанії в нестабільні 90-ті роки стосувалася продажу великогабаритних і сільськогосподарських шин українським споживачам. Завдяки довірі склався ще в минулому столітті, багато споживачів шин і в нинішній час залишаються нашими клієнтами.
З початком нового тисячоліття, в 2000 році, компанія повністю оновлює свій склад і поле діяльності: продовжуючи активно працювати в сфері сільськогосподарських шин, одні з перших ми починаємо поставки запчастин для великовантажної кар'єрної техніки і самоскидів. Приділяючи більшу увагу гумовим запчастинах і ГТВ в загальному, компанія Фрегат, підсилює свої позиції поставляючи і "залізні" запчастини для самоскидів БелАЗ.

 
 
 
(Первый в Украине каталог промышленных колес и роликов изданный нашей компанией)
 

З 2002 року відкривається новий напрямок діяльності компанії «Фрегат» - ринок промислових коліс та роликів. Почавши зі скромної дистрибуції товару через дилера італійської компанії, в 2004 році ми стаємо одним з небагатьох прямих імпортерів коліс і роликів в Україні.
У 2005 році наша компанія власними силами випустила перший в Україні спеціалізований російськомовний каталог коліс і роликів. У 2006 році компанія «Фрегат» стає ексклюзивним партнером німецької фірми Torwegge на території України.

 
Логотип Фрегат(лого компании Фрегат 2007 г.)

На сьогоднішній день наша компанія є офіційним і ексклюзивним дилером одного з провідних постачальників коліс для візків і конвеєрних роликів фірми Torwegge GmbH (Німеччина), також ми здійснюємо прямі поставки продукції заводу Officine Meccaniche Omegnesi s.r.l. (TM Ro-Carr - Італія), і завозимо економ варіанти з азіатського регіону.
З 2009 року наша компанія освоїла виробництво спеціалізованих коліс під власною торговою маркою Фрегат.
Наша продукція відповідає світовим і українським нормам якості, піддається стандартизації та сертифікації, а головне - контролюється і відбирається відповідно до запитів наших постійних клієнтів. Поставки продукції на склад здійснюються 1 - 2 рази на місяць, термін поставки продукції під замовлення - не більше 2-3 тижні.
Регулярно поповнюється і розширюваний центральний склад площею понад 300 м. Кв. в м.Дніпропетровську дозволяє швидко реагувати на що виникає попит. Наша розвинена дистриб'юторська мережа завжди готова задовольнити навіть самі мінімальні запити наших клієнтів. Крім того, завжди є можливість поставки: спеціалізованих ГТВ, шин для навантажувачів, бандажів, приводних коліс штабелерів, а також можливий ремонт поліуретанових і гумових поверхонь кочення.
Всі ці напрямки розвитку, дозволяють нам займати вагому частку ринку промислових коліс.

 

Будучи Вашим постачальником, ми забезпечимо Вас перевагами:

 

Постійне, прозоре і конкурентоспроможне цінова пропозиція;
Висока якість і технічні характеристики продукції;
Консультації з технічних питань;
Повний увагу особистого менеджера;
Оперативна і обов'язкова відправка товару в день замовлення на Вашу адресу або адресу клієнта за допомогою служб «Нічний експрес» або «Нова пошта» - за наш рахунок;
Забезпечення каталогами;
Цінова гнучкість при участі в тендерах;
Оперативна реакція в разі рекламацій.

Компанія «Фрегат» дотримується доброзичливих відносин не тільки з споживачами, а й з конкурентами, намагаючись слідувати політиці взаємовиручки в складних ситуаціях. З року в рік ми беремо участь в тематичних виставках, де завжди раді зустрічі з новими і постійними клієнтами.

 

Повірте - ми готові вкласти свою частку в Ваш успіх! :-)