Апаратні колеса і ролики

Маленькі ролики працюють поза виробничими приміщеннями вимагають особливої ​​уваги до зовнішнього вигляду. Ми завжди зможемо запропонувати вибір.

Апаратні колеса (економ серія)

-0°C   —   +40°C
40   —   80кг
Ціна від 35.09 грн
Колеса для використання в громадських закладах, підприємства легкої промисловості, приміщеннях, при низьких навантаженнях.
Колесо оснащується підшипником ковзання. Диск колеса виконано з високоякісного поліпропілену. Контактна поверхня - довговічна термопластичная гума сірого кольору, яка не залишає слідів на підлозі.

Сіра термопластичная гума / поліпропілен (комфорт серія)

-0°C   —   +40°C
80   —   220кг
Ціна від 58.76 грн
Колесо з термопластичної гуми сірого кольору, яка не залишає слідів на підлозі.
Диск колеса виконано з високоякісного поліпропілену. Ці колеса відрізняються комфортабельністю руху, низьким рівнем видаються при русі шумів, низьким опором коченню. Колесо оснащується кульковим підшипником безпосередньо в процесі лиття, тим самим нероз'ємно поєднуючи його з диском колеса. Комплектуються нітезащітой, яка запобігає потраплянню сторонніх тіл на вісь колеса.

Апаратні колеса (поліуретан)

-15°C   —   +80°C
20   —   60кг
Ціна від 116.71 грн
Апаратні ролики з червоним поліуретановим контактним шаром, підвищеної зносостійкості і вантажопідйомності.
Центр колеса виконано з поліаміду-6 білого кольору, утворює за допомогою хімічного, силового і геометричного замикання нероз'ємне з'єднання з контактним шаром. Поліуретановий контактний шар має як як високу грузопод'ѐмность, так і хорошою еластичність, зносостійкість і низький опор коченню, може бути оснащений підшипником ковзання, роликових, або кульковим.

Здвоєні апаратні ролики (профі)

-0°C   —   +40°C
90   —   150кг
Ціна від 136.56 грн
Здвоєні колеса для використання в громадських закладах, підприємства легкої промисловості, приміщеннях, при низьких і середніх навантаженнях.
Здвоєні колеса оснащуються кульковим підшипником. Диск колеса виконано з високоякісного поліпропілену. Контактна поверхня - довговічна термопластичная гума сірого кольору, яка не залишає слідів на підлозі. Оснащені нітезащітой.

Дерево (дизайн серія)

-0°C   —   +40°C
40   —   50кг
Ціна від 93.49 грн
Дизайнерські ролики з різних порід дерева.
Колеса для використання на меблях, дизайнерські. Колесо з дерева (бук, дуб), покриті декоративним лаком. Колесо оснащується підшипником ковзання. Може бути оснащено гумовими кільцями для безшумного ходу.