Товари і послуги
 • Запчастини до великовантажним автосамоскидів
  Наше підприємство вже понад 15 років є постачальником запасних частин до автосамоскидів великої вантажопідйомності, зокрема і до а / с «БелАЗ».
 • Силіконові ущільнення
  Пропонуємо Вашій увазі виготовлення пластин, ущільнень і профілів будь-якої складності з силіконових гумових сумішей.
 • Покриття поліуретаном
  Наше підприємство приймає на відновлення вали і колеса покриті гумою або поліуретаном.
 • Роликові конвеєри та елементи
  Рольганги, Роликові конвеєра, Запчастини для конвеєра, Ролики для конвеєра, Роликові направляючі, Смугові ролики, Роликові шини, Кулькові опори, всеспрямовані ролики, Щітки і ролики для обробки скла
 • Ущільнювачі, набивки й вентильная продукція для шин
  Ущільнювачі, набивки (кільця) виготовляються із спеціальних марок гуми і встановлюються на обід безкамерних великогабаритних шин як при першому монтажі, так і при кожній зміні шин (наприклад, з передніх ободів на задні, або після ремонту).
 • 20.07.2021
  12:00
  Інструкція з вибору мобільного ножичного підіймального столу

  Ножичний підіймальний мобільний стіл – це універсальна техніка, яка активно використовується в багатьох галузях. Її застосування забезпечує доступ до вантажу, який розташований на висоті, а також дає можливість підіймати та перевозити різноманітні предмети.

 • 10.07.2021
  12:00
  Як відремонтувати гідравлічний візок (роклу)
  Візок — обладнання для складу, призначене для переміщення вантажів. Рокла оснащується ручним приводом, який дозволяє піднімати навіть важкі предмети. Як правило, обладнання піддається інтенсивній експлуатації. 
 • 25.06.2021
  12:00
  Що таке візок із вагами для піддонів?
  Часто в складських приміщеннях виникає необхідність в одночасному виконанні відразу декількох завдань. Тому для співробітників цього підрозділу економія часу – це один з основних пріоритетів у роботі. Водночас зайва поспішність призводить до порушення правил безпеки.
 • 18.06.2021
  12:00
  Чим відрізняються штабелери від річтраків?
  Штабелери (англ. Stacker) і річтраки (англ. Reach truck) – невіддільна спецтехніка для оптових баз, складських комплексів, логістичних центрів, виробничих цехів. За своїм набором функцій зазначені пристрої не поступаються навантажувачу, але зате вони легше та більш дешеві в експлуатації.