Товари і послуги
 • Запчастини до великовантажним автосамоскидів
  Наше підприємство вже понад 15 років є постачальником запасних частин до автосамоскидів великої вантажопідйомності, зокрема і до а / с «БелАЗ».
 • Силіконові ущільнення
  Пропонуємо Вашій увазі виготовлення пластин, ущільнень і профілів будь-якої складності з силіконових гумових сумішей.
 • Покриття поліуретаном
  Наше підприємство приймає на відновлення вали і колеса покриті гумою або поліуретаном.
 • Роликові конвеєри та елементи
  Рольганги, Роликові конвеєра, Запчастини для конвеєра, Ролики для конвеєра, Роликові направляючі, Смугові ролики, Роликові шини, Кулькові опори, всеспрямовані ролики, Щітки і ролики для обробки скла
 • Ущільнювачі, набивки й вентильная продукція для шин
  Ущільнювачі, набивки (кільця) виготовляються із спеціальних марок гуми і встановлюються на обід безкамерних великогабаритних шин як при першому монтажі, так і при кожній зміні шин (наприклад, з передніх ободів на задні, або після ремонту).
 • 26.03.2021
  12:00
  Особливості, переваги та рекомендації щодо вибору пневматичних коліс
  Попит на пневматичні колеса з кожним роком зростає, популярність виправдана високими експлуатаційними якостями та помірною ціною, а також широкою сферою застосування. Вони не обтяжують конструкцію і забезпечують гарну маневреність. 
 • 19.03.2021
  12:00
  Вибираємо колеса для сміттєвого бака: від А до Я
  Процес утилізації відходів і непотрібних речей неможливий без сміттєвих контейнерів. Використання цього прибирального обладнання передбачає його постійне переміщення, що із часом відбивається на стані коліс.
 • 12.03.2021
  12:00
  Як правильно підібрати термостійкий колесо

  Для роботи у високотемпературних середовищах, складські тачки й візки оснащують вогнетривкими опорами. Термостійкі колеса є незамінними в хлібопекарській промисловості, сушильних камерах, кондитерських цехах, їх встановлюють на обладнання для печей та ін.

 • 05.03.2021
  12:00
  Візок ручний двоколісний і основні сфери застосування
  Ручний двоколісний візок здатний виступати прекрасним помічником для переміщення не надто важких дрібногабаритних вантажів на невеликі відстані. У залежності від конструктивних особливостей, такі пристрої широко застосовуються в різних сферах людської діяльності